Виховна робота спрямована на вирішення виховної проблеми «Формування духовності шляхом виховання в учнів загальнолюдських цінностей» та на виконання основних завдань:

· сприяння виробленню в учнів на основі загальнолюдських цінностей норм етики, моральної самооцінки, формування їх моральних переконань;

· формування повноцінного життя колективу, міжособистісних взаємин та ціннісно-орієнтаційної єдності в ньому;

· створення умов для всебічного гармонійного розвитку особистості учню

2018/2019 навчальний рік

Виховна робота проводиться за чотирма тематичними етапами

І етап «У житті спочатку школу пам’ятаю я"

Мета: залучити учнів до національно-культурних цінностей, сформувати організаційні навички, виховати прагнення працювати в колективі.

Заходи: свято «Першого дзвоника», заходи до Дня визволення Сахновщини від німецько-фашистських загарбників, свято «День учителя», трудові десанти, виставка-презентація робіт «Щедрість рідної землі», виставка дитячих малюнків «Наша мрія – вода чиста, земля красива», вечір відпочинку «Осінній зорепад»

/Files/images/вер2.jpgСвято День знань

/Files/images/ол5.jpgОлімпійський тиждень

/Files/images/DSC02501.JPGОлімпійський тиждень

II етап "Життя людини – найвища цінність" ( листопад – грудень )

Мета: формування основ етичної культури, формування усвідомлення учнями ролі фізичної досконалості у гармонійному розвитку особистості.

Заходи:День української писемності, Місячник здорового способу життя, козацькі розваги, новорічні свята та інші

III етап « Ми українці – а це звучить гордо» ( січень, лютий, березень )

Мета: розвиток інтересу до історії рідного краю, традицій українського народу, розвиток пізнавальної активності і культури розумової праці, формування творчої працелюбності особистості.

Заходи: День Соборності України, заходи до Дня пам"яті Героїв Крут. заходи до вшанування пам"яті Героїв Небесної Сотні, природоохоронні акції та інші.

IV етап « Від нас природа не сховає таїни своєї, але навчить бути уважними до неї» (квітень, травень, червень)

Мета: викликати інтерес до пізнання природи рідного краю, виховувати почуття відповідальності за її екологічне становище.

Заходи: екологічний двомісячник "Зелена весна", екологічні проекти, фотовиставки, конкурси, заходи до Дня Перемоги, свято Букваря, Останнього дзвоника та випускний вечір, інші заходи.

План виховної роботи на 2018 /2019 навчальний рік

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.